Легендарният спортен автомобил Nissan Skyline GT-R претвориха в „преходен терен“ („off-road“) автомобил.

0

Добре, друзі, час поговорити про те, що тут у США з’явилася якась дивна тварина – Nissan Skyline GT-R, яку перетворили на щось неймовірне. Цей культовий японський спорткар вирішили зробити позашляховиком, а зробив це американський блогер Adam LZ. Так, виправили ви мене, це не просто тюнінг, це як фенікс, який відроджується із попелу.

Adam взяв на узбіччя Nissan Skyline GT-R 90-х років, версію R32, як кажуть, без серця, або, точніше, без двигуна. І що він вирішив з цим робити? Тільки відзначитися і зробити з цього велетенського позашляховика, якого він просто назвав Nissan GTR Safari. Це як пригода в джунглях, але на колесах.

Що ми тут маємо? Спорткар, який отримав 17-дюймові позашляхові гуми і дуги спереду. Він виріс як Джек із казки, отримавши підвіску на стероїдах і багажник на даху, як величезну шапку. А ще там вже куча додаткових штук – оптика, бризковики і, звісно, необхідний атрибут сафарі – крокодиль на задній панелі. Навіщо? Хто знає, але це ж неймовірно!

Adam знайшов нове серце для цього звіра – 2,6-літрову турбошестірку RB26DETT. А вже це серце відчуває себе як справжній атлет, завдяки новій турбіні Garrett GTX3576 Gen 2, інтеркулеру та новому електронному блоку управління. Тепер у нас тут 500 коней, а не як раніше, коли цей Skyline був звичайним „йди-геть“ спорткаром. А ще тут встановлено спортивну вихлопну систему, щоб кожен зналось, що це не просто позашляховик, а насправді величезний зверь із ревом лева, який тільки чекає на свій час.

Ось де це стає справжньо цікаво. Adam не витрачає час на те, щоб годувати своїй тварині попкорном і переглядати телепередачі. Ні, він планує продовжувати цю відьомську пригоду, трошки поліпшуючи ходову і гальма, якби цього було мало. Це як брати лева і намагатися навчити його балет. Але, хіба що це неймовірно?!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *